دوره های رایگان روانشناسی

دوره های رایگان روانشناسی دکتر مهدی اخوان، با هدف افزایش سطح آگاهی عمومی و رشد فردی طراحی و ارائه شده و با توجه به محتوای ارزنده بازخورد عالی در پی داشته است. از شما دعوت می کنیم در این دوره های رایگان شرکت کنید و به ما بازخورد دهید.

100%
تخفیف

همایش کیمیاگری در روابط

بدون امتیاز 0 رای
1,000 تومان
262
1,000 تومان
394
547,000 تومان

دوره رایگان حال خوب

5.00 23 رای
رایگان!
6,639
رایگان!

دوره رایگان روانشناسی به چه هدفی ارائه می شود؟

من دکتر مهدی اخوان، روانشناس بالینی و زوج درمانگر، کوچ فردی و متخصص در حوزه روابط عاطفی هستم. پس از سالها درمان و تحقیق و مطالعه پرونده مراجعان خود به این نتیجه رسیدم که دلیل اصلی مشکلاتی که در زندگی جامعه ایرانی وجود دارد، عدم آگاهی و آموزش صحیح مهارت های فردی و کلامی است. از این رو در تلاش هستم به جز رسالت درمان و مشاوره خود، جهت اعتلای سطح دانش عمومی و رشد مهارتهای فردی نیز قدمی بردارم.

برای تهیه و طراحی دوره های رایگان روانشناسی در این سایت تلاش زیادی شده است و بعضا رویدادها و همایش های مهمی را بصورت رایگان برای علاقمندان در دسترس قرار دادیم. امیدواریم با این قدم مهم، مسیری طلایی برای رشد و بهبود کیفیت هموطنان ایجاد کرده باشیم.

چگونه از فایلها و محتوای دوره های رایگان روانشناسی استفاده کنیم؟

اگر کاربر سایت هستید:

  • ابتدا با نام کاربری (موبایل) خود وارد شوید.
  • سپس وارد صفحه دوره مورد نظر شوید و روی دکمه سبز رنگ ثبت نام و خرید دوره کلیک کنید و مراحل خرید دوره را کامل انجام دهید و تسویه کنید.
  • چون دوره رایگان است هیچ مبلغی لازم نیست پرداخت کنید.
  • پس از ثبت نام دوره، به صفحه مذکور برگردید و فایلها برای شما قابل نمایش خواهند شد.

اگر کاربر سایت نیستید:
پس از ثبت نام در سایت دکتر مهدی اخوان و ورود با حساب کاربری خود، مراحل بالا را انجام دهید تا به فایلها دسترسی داشته باشید.

هنوز ابهام دارید؟ راهنمای وبسایت را ببینید.