دوره های رایگان روانشناسی

دوره های رایگان روانشناسی دکتر مهدی اخوان، با هدف افزایش سطح آگاهی عمومی و رشد فردی طراحی و ارائه شده و با توجه به محتوای ارزنده بازخورد عالی در پی داشته است. از شما دعوت می کنیم در این دوره های رایگان شرکت کنید و به ما بازخورد دهید.

دوره های روانشناسی رایگان
100%
تخفیف

همایش کیمیاگری در روابط

بدون امتیاز 0 رای
547000 – رایگان!
246
547000 – رایگان!
دوره های روانشناسی رایگان
100%
تخفیف

همایش هنر دلربا بودن

5.00 1 رای
547000 – رایگان!
375
547000 – رایگان!

دوره رایگان حال خوب

5.00 23 رای
رایگان!
6,510
رایگان!

دوره رایگان روانشناسی به چه هدفی ارائه می شود؟

من دکتر مهدی اخوان، روانشناس بالینی و زوج درمانگر، کوچ فردی و متخصص در حوزه روابط عاطفی هستم. پس از سالها درمان و تحقیق و مطالعه پرونده مراجعان خود به این نتیجه رسیدم که دلیل اصلی مشکلاتی که در زندگی جامعه ایرانی وجود دارد، عدم آگاهی و آموزش صحیح مهارت های فردی و کلامی است. از این رو در تلاش هستم به جز رسالت درمان و مشاوره خود، جهت اعتلای سطح دانش عمومی و رشد مهارتهای فردی نیز قدمی بردارم.

برای تهیه و طراحی دوره های رایگان روانشناسی در این سایت تلاش زیادی شده است و بعضا رویدادها و همایش های مهمی را بصورت رایگان برای علاقمندان در دسترس قرار دادیم. امیدواریم با این قدم مهم، مسیری طلایی برای رشد و بهبود کیفیت هموطنان ایجاد کرده باشیم.

چگونه از فایلها و محتوای دوره های رایگان روانشناسی استفاده کنیم؟

اگر کاربر سایت هستید:

  • ابتدا با نام کاربری (موبایل) خود وارد شوید.
  • سپس وارد صفحه دوره مورد نظر شوید و روی دکمه سبز رنگ ثبت نام و خرید دوره کلیک کنید و مراحل خرید دوره را کامل انجام دهید و تسویه کنید.
  • چون دوره رایگان است هیچ مبلغی لازم نیست پرداخت کنید.
  • پس از ثبت نام دوره، به صفحه مذکور برگردید و فایلها برای شما قابل نمایش خواهند شد.

اگر کاربر سایت نیستید:
پس از ثبت نام در سایت دکتر مهدی اخوان و ورود با حساب کاربری خود، مراحل بالا را انجام دهید تا به فایلها دسترسی داشته باشید.

هنوز ابهام دارید؟ راهنمای وبسایت را ببینید.