راهنمای وبسایت

درنظر داشته باشید برخی دوره ها فقط امکان پخش آنلاین دارند و برخی امکان دانلود نیز فراهم است.

بعد انتشار هر فایل‌ 3 مرتبه صحت سلامت فایل‌ها بررسی خواهند شد؛

اگر با دریافت فایل‌ دوره های خریداری شده مشکلی دارید فراموش نکنید، برای دسترسی به آن باید ابتدا وارد حساب کاربری خود شده باشید.

اگر در دوره خریداری شده امکان دانلود فایل فراهم است:

برای استفاده بهینه و سریع از وبسایت و همچنین دانلود فایل‌ها بهتر است از مرورگر، گوگل کرم Chrome استفاده کنید | دانلود برای گوشی های اندروید | دانلود برای گوشی‌های آیفون

در گوشی‌های آیفون یا اپل به علت مسائل امنیتی این دستگاه‌‌ها شما میبایست روی دکمه دانلود فایل‌ها انگشت خود را نگه داشته و بعد از آن روی گزینه “Download Link” بزنید.

برای بهبود بیشتر دانلود در موبایل‌های اندویدی (مانند: سامسونگ یا هواوی) می‌توانید از ADM یا همان نرم افزار مدیریت دانلود Advanced Download Manager استفاده کنید.

برای بهبود بیشتر دانلود در کامپیوتر یا لپ‌تاپ می‌توانید از IDM یا همان نرم افزار مدیریت دانلود Internet Download Manager استفاده کنید.

توجه داشته باشید اغلب به علت عدم ثبت نام یا ورود به ناحیه کاربری، خرید دوره یا محصول مورد نظر خود نمی‌توانید فایل‌ها یا محتوای درس را مشاهده یا دانلود کنید؛ و با پیام “هیچ فایل /دانلودی در دسترس نیست” مواجه می‌شوید.

اگر هنوز آن دوره را تهیه نکرده اید:

برای رفع این مسئله میبایست روی سبد خرید کلیک کرده  تسویه حساب و سپس دکمه اقدام به پرداخت کلیک کرده و اطلاعات صفحه بعد را تکمیل و دکمه ثبت سفارش را بزنید.

 

بعد از انجام ثبت سفارش موفق با پیام “متشکریم ، سفارش شما دریافت شد”  مواجه خواهید شد.

 

برای ورود/عضویت ، خرید دوره یا محصول به پشتیبانی فنی وبسایت پیام دهید.

یا با موسسه تماس بگیرید.

بسیار آسان است، ما کامل توضیح دادیم.

اگر تازه وارد هستید و می‌خواهید عضو سایت شوید، بر روی دکمه (ورود/عضویت) بالای سایت زده در صفحه بعد روی عضو شوید “آیا حساب کاربری ندارید؟” بزنید اطلاعات خواسته شده را وارد و روی عضویت کلیک کنید.

برای ورود به حساب کاربری باید ابتدا عضو شده باشید: بر روی (ورود/عضویت) بالای سایت کلیک کرده شماره موبایل خود را وارد کرده و روی “ورود با کد یکبار مصرف” بزنید، یک کد برای موبایل شما پیامک می‌شود که میبایست آن را در بخش مربوطه وارد کرده و ثبت کد تایید را بزنید.

اگر شماره موبایل که هنگام ثبت نام از آن استفاده کرده باشید را هنگام ورود به سایت بزنید، یک کد تایید برای شما پیامک می شود و با وارد کردن آن کد می توانید وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر چنین شماره ای ثبت نشده باشد، به این معنی است که با آن شماره ثبت نام نکرده اید.

کاربران داخل ایران، برای ورود به حساب کاربری نیازی به رمزعبور ندارند؛ اما کاربران خارج از ایران می‌توانند به پشتیبانی فنی پیام ارسال کرده و درخواست تغییر رمزعبور کنند.