شخصیت شناسی

شخصیت خود را با روانشناسی آرایش کشف کنید

شخصیت خود را با روانشناسی آرایش کشف کنید؛ روانشناسی آرایش به افرادی که اهمیت زیادی به آرایش کردن میدهند نکاتی را یادآوری می‌کند که می‌تواند شخصیت درونی آن ها را به نوعی فاش کند.

روانشناسی آرایش و نکات جالب آن

تابحال کلمه روانشناسی آرایش به گوش تان خورده بود؟ اصلا فکرش را میکردید نحوه آرایش کردن شما بتواند شخصیت درونی شما را فاش کند؟ اگر دوست دارید بدانید سبک آرایش کردن تان چه تعریفی از شما میتواند داشته باشد این مقاله را از دست ندهید.

روانشناسی آرایش خانم ها

آرایش به سبک کلاسیک

این سبک از آرایش صورت درباره شخصیت شما می گوید که شما معمولا ترجیح میدهید کاملا عادی و ساده به نظر برسید. انتخاب سبک آرایش کلاسیک گویای این است که شما کمی به دوران قدیم علاقه دارید و کاملا مسئولیت پذیر هستید طوری که میتوان روی شما حساب باز کرد.

شخصیت شناسی از روی آرایش

آرایش لب غلیظ

اگر جزو خانم هایی هستید که در آرایش صورت فقط به آرایش لب علاقه دارید آن هم غلیظ و تند و تیز میتوان گفت شما بسیار مقتدر هستید و مسائل و موضوعات کوچک برایتان اهمیتی ندارد بیشتر روی موضوعات مهم تمرکز میکنید.

روانشناسی آرایش لب 

آرایش چشم جذاب

بسیاری از خانم ها در آرایش صورت فقط به آرایش چشم ها اهمیت میدهند و دوست دارند چشمان جذابی داشته باشند این دسته از افراد دوست دارند بهترین ها را خلق کنند، آن ها اصلا وقت شان را هدر نمیدهند و کاملا خاص و استثنایی هستند.

روانشناسی آرایش چشم

آرایش کمرنگ

اگر معمولا آرایش های ملایم و کمرنگ را میپسندید طوری که اصلا جلب توجه نکند میتوان گفت شما عاشق سفر کردن و جهانگردی هستید، شما وقت زیادی برای آرایش کردن نمیگذارید و دوست دارید مدام در حال سفر باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا