دوره زنان جذاب

شما در دوره زنان جذاب؛ با جذابیت از همه جهات آشنا شده و می‌آموزید جذابیت چه اهمیتی دارد. همه رفتارهایی که باعث افزایش جذابیت شما می‌شود در این دوره آموزش داده می‌شود و تمام رفتارها و خصوصیاتی که جذابیت را بین میبرد به صورت موردی و کامل معرفی شده و راه حل بهبود آن به آموزش داده می‌شود.

دوره زنان جذاب بصورت کامل مباحث مربوط به جذابیت برای همسر یا شریک زندگی عاطفی را در ابعاد کلامی و رفتاری وغیره مورد بررسی قرار می‌دهد. رسیدن به جذابیت برای افراد درونگرا به مراتب ممکنه سخت‌تر از افراد برونگرا به نظر بیاد، افراد برونگرا اگر آموزش نبینند وارد فرکانس جذابیت نمی‌شوند.

مطمعنا اگر جراحی زیبایی در جای درست استفاده شود حتما لازم و واجب است، اما استفاده از جراحی زیبایی بصورت وسواسی کاملا اشتباه است، درباره این موضوع در این دوره بصورت مفصل بحث و بررسی خواهد شد.

رابطه جذابیت و اعتماد به نفس رابطه بسیار نزدیک هست و اعتماد به نفس پیش نیاز اصلی جذابیت هست. جذابیت و استقلال زنان جذابیت و کم رویی از دیگر موضوعات مورد بحث در این دوره است. در مورد روابط عاطفی جذابیت اولین فاکتور برای جذب طرف مقابل هست این مورد در این پکیج بصورت تخصصی و کامل آموزش داده می‌شود.

در این دوره راجع رفتارهایی که برای آقایان دارای جذابیت است آشنا می‌شوید و بیشتر با جذابیت برای پارتنر آشنا خواهید شد، همچنین بصورت ریز تکنیک های دلبری از همسر را می‌آموزید. در این دوره در مورد جذابیت و تناسب اندام و ورزش بصورت تخصصی مطالب ارزشمندی را می‌آموزید.

اشتراک گذاری:

8 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام وعرض ادب ،هر دوره ای با توجه به نوع دوره در رشد فردی وشخصیتی من بسیار قابل توجه بوده خداروشاکرم که با دکتر اخوان ومجموعه اشنا شدم .اموزشها بسیار عالی وقابل فهم هست، بسیار مفید وارزشمنده، من که خیلی ترغیب شدم به اموزش ویادگیری انشالله خدا یاری کنه بتونم از همه دوره ها کمال استفاده رو ببرم .
  باتشکر از استاد اخوان دلسوز ومهربان و خونواده خونگرمشون و مجموعه که همیشه همراه وپشتیبانمون هستن.

 • باسلام
  من هنوز موفق به دیدن دوره ها نشدم متاسفانه
  برای من باز نمیشه

 • درود من ثبت‌نام کردم، وفیش را هم دایرکت کردم، الان باید چکار کنم؟؟

 • سلام من برای دوره زنان جذاب ثبت نام کردم و رسید واریز واتساپ کردم.. الان هیچ پکیج دوره زنان جذاب برایم ارسال نشده…

 • سلام دوره با تخفیف مگه ۳۶۰ هزار نیست چطور ثبت نام میکنم میزنه یک ملیون و هشتصد؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید